Tuvumā | Merks Viesturdārzs

Tuvumā

Jaunais projekts “Merks Viesturdārzs” atrodas vienā no brīnišķīgākajām Rīgas apkaimēm. To ieskauj zaļa un sakārtota vide pastaigas attālumā no centra burzmas, prestižā un elegantā Klusā centra un Andrejostas šarma. Tā ir izcila dzīves vieta tiem, kam patīk gan pilsētas ērtības, gan dabas klātbūtne.

 

Ģimenēm ar bērniem

Tieši blakus Jūsu mājoklim ir Viesturdārzs, bet septiņu minūšu gājienā — Kronvalda parks. Tuvumā ir arī vairākas skolas un bērnudārzi. Izcila vieta, lai galvaspilsētā augtu bērni.

 

Iepirkšanās

Nepilnu piecu minūšu gājienā ir lielveikals “Rimi”, kā arī “Biotēka” veselīga dzīvesveida piekritējiem. Tikai 10 minūšu brauciena attālumā ir tirdzniecības centrs “Olimpia”, bet 15 minūšu gājienā — Rīgas centrs ar tirdzniecības centriem, modes preču un citiem veikaliem.

 

Izklaide un vakariņas

“Merks Viesturdārzs” atrodas izcilā vietā, lai varētu apmeklēt dažādus sarīkojumus un baudīt vakariņas Andrejostā vai Klusajā centrā. Arī centra rosība un Vecrīgas piedāvātie pasākumi ir tikai 15 minūšu pastaigas attālumā vai piecu minūšu braucienā ar auto.

 

Sports

Viena no projekta lielākajām priekšrocībām ir iespēja sportot brīvā dabā — rīta vai vakara skrējiens caur Rīgas centra parkiem, kā arī vingrošana parkā, svaigā gaisā. Tāpat tikai dažu minūšu attālumā ir “Joker klubs”, Olimpiskais centrs un citi sporta klubi.

 

Sabiedriskais transports

Jums noteikti patiks arī ērtā sabiedriskā transporta satiksme, kad vēlēsieties bez auto ātri nokļūt līdz Vecrīgai vai Rīgas centram, “Stockmann” vai kinoteātrim “Citadele”. Tāpat ir ērta satiksme ar lidostu “Rīga” un, protams, ostas tuvums.

Vai šis projekts Jūs ir ieintriģējis?

Piesakieties jaunumu saņemšanai pa e-pastu. Mēs Jūs informēsim par rezervēšanas sākumu, iespēju apskatīt dzīvokļu plānojumus un citiem jaunumiem!