Sīkdatņu politika | Merks Viesturdārzs

Sīkdatņu politika

1.  SĪKDATŅU VEIDI UN IZMANTOŠANAS MĒRĶIS

 

1.1.  Pirms sākat izmantot SIA Merks, reģistrācijas Nr.40003304295 (turpmāk – Merks) tīmekļa vietni www.merksviesturdarzs.lv (turpmāk – Merks tīmekļa vietne), lūdzam rūpīgi izlasīt Merks tīmekļa vietnes sīkdatņu politiku.

1.2.  Lai palīdzētu analizēt Merks tīmekļa vietnes  izmantošanu, t.sk., lai izprastu apmeklētāju darbības Merks tīmekļa vietnē, un tādējādi ļautu uzlabot un izveidot lietotājiem ērtāku tīmekļa vietni un uzlabotu tās darbību, Merks izmanto tīmekļa analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google Analytics rīks, un kura lietošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.

1.3.  Sīkdatnēs tiek apkopota informācija par to, kā Jūs izmantojat Merks tīmekļa vietni. Šim nolūkam tiek apkopota standarta žurnālierakstu informācija (pieslēguma laiks, ilgums, IP adrese) un anonīma informācija par Jūsu darbībām Merks tīmekļa vietnē.

1.4.  Lai katrā vietnes apmeklējuma reizē nevajadzētu atkārtoti prasīt Jūsu piekrišanu, Jūsu ērtībai Merks izmanto arī sīkdatnes, lai reģistrētu, vai Jūs esat piekritis (vai nē) tam, ka Merks tīmekļa vietnē Merks izmanto sīkdatnes.

 

2.  SĪKDATŅU DATU IZMANTOŠANA UN UZGLABĀŠANA

 

2.1.  Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem. Google minēto informāciju izmantos, lai Merks vajadzībām izvērtētu, kā Jūs lietojat Merks tīmekļa vietni, un lai sagatavotu pārskatus par lietotāju aktivitātēm vietnē.

2.2.  Merks sīkdatnes neizmantos un to neļaus darīt nevienai trešajai personai nolūkā atrast vai vākt jebkādu fiziskas personas identificējamu informāciju par Merks tīmekļa vietnes apmeklētājiem.

2.3.  Jebkura informācija, kas tiek ievākta ar sīkdatņu palīdzību, tiek saglabāta tikai līdz sīkdatņu termiņa beigām un netiek izmantota citiem mērķiem, kas ir norādīti Sīkdatņu politikas 1.punktā.

2.4.  Apkopotā informācija tiks nosūtīta un uzglabāta Google Inc. serveros, kas atrodas daudzās valstīs visā pasaulē. Informācija var tikt apstrādāta serverī, kas neatrodas Latvijā vai Eiropas Savienībā.

 

3.  ATTEIKŠANĀS NO SĪKDATNĒM

 

3.1.  Jūs varat atteikties izmantot Google Analytics sīkdatnes, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics. Taču Jums jāzina, ka dažos gadījumos tas var bremzēt tīmekļa vietnes pārskatīšanu vai samazināt dažu tīmekļa lapu funkcionalitāti, vai ierobežot piekļuvi šīm lapām.

3.2.  Tāpat Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu ierīci. Vairāk lasiet šeit: All About Cookies

 

4.  POLITIKAS GROZĪJUMI

 

4.1.  Merks sīkdatņu politika pēc nepieciešamības var tikt grozīta. Merks visas Merks sīkdatņu politikas izmaiņas publicēs Merks tīmekļa vietnē, sniedzot īpašu paziņojumu par izmaiņām. Sīkdatņu politikas iepriekšējās versijas Merks uzglabās arhīvā, lai Jūs nepieciešamības gadījumā varētu tās pārskatīt.