Par Merks Viesturdārzs | Merks Viesturdārzs

Par Merks Viesturdārzs

“Merks Viesturdārzs” ir būvuzņēmuma “Merks” plānots un būvēts jaunais projekts vienā no skaistākajām Rīgas apkaimēm — blakus Viesturdārzam.

 

Projekts tiks realizēts trijās kārtās, kopā 350 dažādas platības dzīvokļu, kurus visus vieno augsta būvniecības kvalitāte un moderns plānojums. Projektā taps trīs 5–7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas. Pirmajā kārtā ēkā, kas atradīsies vistuvāk parkam, tiks izbūvēts aptuveni 100 dzīvokļu.

 

Jaunais projekts “Merks Viesturdārzs” ir veidots tā, lai tas iekļautos jaunajā un progresīvajā vidē, kas atrodas uz robežas starp lielpilsētas burzmu, zaļiem parkiem, Klusā centra eleganci un Andrejostas šarmu. Viss projekts ir izstrādāts tā, lai iemītnieki varētu baudīt šo unikālo vidi un dzīves stilu.

 

Oskars Ozoliņš, “Merks” valdes priekšsēdētājs

 

Soli pretim augstākai dzīves kvalitātei

Mājas nebeidzas aiz dzīvokļa durvīm. Tās turpinās ar zaļu apkārtni, ērtām noliktavu telpām, autostāvvietām un velonovietnēm, drošu spēļu laukumu bērniem.

 

Viena no priekšrocībām, iegādājoties mājokli “Merks” realizētā projektā, ir mūsu izplānotā vide iedvesmai un attīstībai. Arī šī projekta izstrādes centrā ir cilvēks — Jūs, kas šeit dzīvosiet. Tādēļ mēs darām visu iespējamo, lai Jūsu jaunais mājoklis sniegtu Jums daudz dzīves kvalitātes.

 

Būvniecībā mēs izmantojam tikai kvalitatīvus, darbā pārbaudītus celtniecības un apdares materiālus. Mēs pārdomājam katru niansi, lai radītu ne vien kvalitatīvu dzīves telpu, bet arī vidi un apkārtni.

Ar skatu nākotnē

Viss mainās un attīstās. Tieši tā mēs esam izplānojuši šo jauno projektu, lai tas nākotnē spētu attīstīties līdzi jaunākajām tehnoloģijām un “Merks Viesturdārzs” iemītnieku prasībām.

 

Jaunākās tehnoloģijas mēs izmantojam gan namu iedzīvotāju drošības garantēšanai, gan mūsdienīgām ērtībām. Piemēram, vai vēlaties braukt ar elektromobili? Nama autostāvvietā būs iespējams ierīkot tā uzlādes vietu.

 

Domājot par ekoloģiju un vidi, kurā dzīvojam, projektu “Merks Viesturdārzs” esam izplānojuši saskaņā ar A klases energoefektivitātes prasībām.

Investīcija šodienā un nākotnē

“Merks Viesturdārzs” ir droša un perspektīva investīcija gan kā mājoklis ģimenei, gan kā īres dzīvoklis ienākumu palielināšanai. “Merks” būvē nākotnes drošus dzīvokļus — tas nozīmē, ka arī pēc 20 gadiem tie būs piemēroti mūsdienīgam dzīves stilam.

 

Tajos būs iespējams iebūvēt gan elektromobiļu uzlādes stacijas, gan veikt citus tehnoloģiskus uzlabojumus. Augstā būvmateriālu, būvdarbu un apdares materiālu kvalitāte nodrošinās gan Jūsu, gan īrnieku dzīvi bez raizēm īpašumā, kura vērtība nezudīs.

Nianses, kas rada būtisku atšķirību

“Merks” ilggadējā pieredze būvniecībā, jauno projektu attīstīšanā un garantijas remonta nodrošināšanā veido milzīgu un nozīmīgu pieredzes bagāžu, lai padomātu par niansēm, kas rada būtisku atšķirību.

 

 • Jums — klusums un miers. Mēs nodrošinām labu skaņas izolāciju.
  Mēs zinām, ka, atgriežoties mājās pēc saspringtas dienas, reizēm ir vajadzīgs pilnīgs klusums un miers. Tas nozīmē, ka mēs pievēršam īpašu uzmanību skaņas izolācijai starp dzīvokļiem, kāpņu telpu un stāviem. Un izvēlamies klusu liftu.
 • Jums — iespēja būt tuvāk dabai.
  Katram dzīvoklim ir balkons vai terase, kas sniedz lielisku iespēju būt ārā, vienlaikus esot mājās. Baudiet Viesturdārza mieru, pat neizejot no sava dzīvokļa.
 • Jums — vairāk vietas, mazāk nekārtības. Mēs veidojam īpašas saimniecības telpas.
  Mēs zinām, ka dzīvoklī ir grūti atrast vietu lietām, kas izmantojamas tikai sezonāli — slēpēm, skrituļslidām, veikborda dēlim —, tāpēc mēs veidojam dzīvokļus ar tehniskajam telpām jeb noliktavām.
 • Jums — ērtāka dzīve un lielāka tīrība. Mēs veidojam koplietošanas noliktavas.
  Mēs zinām, ka stumt bērnu ratiņus vai riteni dzīvoklī ne vienmēr ir ērti. Īpaši aukstajā un slapjajā sezonā, kad papildu raizes un neērtības sagādā dubļi. Tieši tāpēc projektā “Merks Viesturdārzs” ir ieplānotas koplietošanas telpas, kur katrs iedzīvotājs var droši novietot savu braucamrīku.

Šīs un daudzas citas nianses mūsu dzīvokļos nav ekstra, bet gan pamatlietas kvalitatīvas dzīves telpas radīšanai.

 

Projektētā energoefektivitāte: A klase

Pirmās ēkas plānotais ekspluatācijā nodošanas laiks: 2020. gada 1. ceturksnis

 

“Merks” — uzticams partneris

“Merks” ir vienīgais projektu attīstītājs, būvnieks un garantijas darbu nodrošinātājs vienā personā. Tieši tādēļ mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti katrā jaunā projekta realizācijas procesā un arī pēc tam. Uzziniet vairāk par “Merks” kvalitāti.

 

 

Par projektu

Vai šis projekts Jūs ir ieintriģējis?

Piesakieties jaunumu saņemšanai pa e-pastu. Mēs Jūs informēsim par rezervēšanas sākumu, iespēju apskatīt dzīvokļu plānojumus un citiem jaunumiem!