“Merks” kvalitātes garantija | Merks Viesturdārzs

“Merks” kvalitātes garantija

“Merks” ir vienīgais jauno projektu būvnieks, attīstītājs un garantijas nodrošinātājs Latvijā ar teicamu reputāciju. Mūsu mērķis ir noturēt un celt šo latiņu, nodrošinot Jums kvalitātes garantiju.

 

Esam izvirzījuši augstas prasības paši pret sevi. Tas, kas citos jaunajos projektos ir ekstra vai nepastāv, “Merks” realizētajos projektos ir pašsaprotams. Piemēram, mēs vēlamies nodrošināt kvalitatīvu dzīvi, tādēļ nopietni domājam par skaņas izolāciju ēkā, noliktavu telpu pieejamību, drošiem un klusiem liftiem un citām lietām, kas mums nav nianses, bet būtiska augstas kvalitātes ēkas un dzīves sastāvdaļa.

 

Maksims Momots, “Merks” projektu vadītājs ar 15 gadu pieredzi dzīvojamo ēku būvniecībā

Nianses, kas rada būtisku atšķirību

“Merks” ilggadējā pieredze būvniecībā, jauno projektu attīstīšanā un garantijas remonta nodrošināšanā veido milzīgu un nozīmīgu pieredzes bagāžu, lai padomātu par niansēm, kas rada būtisku atšķirību.

 

 • Jums — klusums un miers. Mēs nodrošinām labu skaņas izolāciju.
  Mēs zinām, ka, atgriežoties mājās pēc saspringtas dienas, reizēm ir vajadzīgs pilnīgs klusums un miers. Tas nozīmē, ka mēs pievēršam īpašu uzmanību skaņas izolācijai starp dzīvokļiem, kāpņu telpu un stāviem. Un izvēlamies klusu liftu.
 • Jums — iespēja būt tuvāk dabai.
  Katram dzīvoklim ir balkons vai terase, kas sniedz lielisku iespēju būt ārā, vienlaikus esot mājās. Baudiet Viesturdārza mieru, pat neizejot no sava dzīvokļa.
 • Jums — vairāk vietas, mazāk nekārtības. Mēs veidojam īpašas saimniecības telpas.
  Mēs zinām, ka dzīvoklī ir grūti atrast vietu lietām, kas izmantojamas tikai sezonāli — slēpēm, skrituļslidām, veikborda dēlim —, tāpēc mēs veidojam dzīvokļus ar tehniskajam telpām jeb noliktavām.
 • Jums — ērtāka dzīve un lielāka tīrība. Mēs veidojam koplietošanas noliktavas.
  Mēs zinām, ka stumt bērnu ratiņus vai riteni dzīvoklī ne vienmēr ir ērti. Īpaši aukstajā un slapjajā sezonā, kad papildu raizes un neērtības sagādā dubļi. Tieši tāpēc projektā “Merks Viesturdārzs” ir ieplānotas koplietošanas telpas, kur katrs iedzīvotājs var droši novietot savu braucamrīku.

Šīs un daudzas citas nianses mūsu dzīvokļos nav ekstra, bet gan pamatlietas kvalitatīvas dzīves telpas radīšanai.

 

Projektētā energoefektivitāte: A klase

 

 

Garantiju nodrošina “Merks”

Mēs esam radījuši mājvietas vairāk nekā 1000 apmierinātu ģimeņu tādos augsti novērtētos projektos kā “Skanstes virsotnes”, “Skanstes parks”, “Jaunbiķeri”, “Gaiļezera nami” u. c. Mēs vienmēr izvēlamies kvalitatīvus būvmateriālus, kas atbilst klimatiskajiem apstākļiem, ir ilgtspējīgi un veselībai draudzīgi.

 

Apņemoties nodrošināt garantiju, mēs atbildam gan par paveikto darbu, gan par izmantoto materiālu kvalitāti. Tādējādi “Merks” realizētajos projektos jebkuru garantijas problēmu risinām mēs. Jums tas nozīmē sirdsmieru, jo mūsu mērķis ir nodrošināt Jums tādu mājokli, lai garantijas remonta situācijas nerastos.

 

 

“Merks” — kvalitātes garantija

Vai šis projekts Jūs ir ieintriģējis?

Piesakieties jaunumu saņemšanai pa e-pastu. Mēs Jūs informēsim par rezervēšanas sākumu, iespēju apskatīt dzīvokļu plānojumus un citiem jaunumiem!