“Merks” — kvalitātes garantija | Merks Viesturdārzs

“Merks” — kvalitātes garantija

“Merks” ir vienīgais jauno projektu būvnieks, attīstītājs un garantijas nodrošinātājs Latvijā ar teicamu reputāciju. Mūsu mērķis ir noturēt un celt šo latiņu, nodrošinot Jums kvalitātes garantiju.

 

Mums ir ilggadēja pieredze gan dzīvokļu, gan sabiedrisko ēku būvniecībā. Mēs esam radījuši mājvietas vairāk nekā 1000 apmierinātu ģimeņu tādos augsti novērtētos projektos kā “Skanstes virsotnes”, “Skanstes parks”, “Jaunbiķeri”, “Gaiļezera nami” u. c. Mēs vienmēr izvēlamies kvalitatīvus būvmateriālus, kas atbilst klimatiskajiem apstākļiem, ir ilgtspējīgi un veselībai draudzīgi.

Esam izvirzījuši augstas prasības paši pret sevi. Tas, kas citos jaunajos projektos ir ekstra vai nepastāv, “Merks” realizētajos projektos ir pašsaprotams. Piemēram, mēs vēlamies nodrošināt kvalitatīvu dzīvi, tādēļ nopietni domājam par skaņas izolāciju ēkā, noliktavu telpu pieejamību, drošiem un klusiem liftiem un citām lietām, kas mums nav nianses, bet būtiska augstas kvalitātes ēkas un dzīves sastāvdaļa.

 

Maksims Momots, “Merks” projektu vadītājs ar 15 gadu pieredzi dzīvojamo ēku būvniecībā

 

 

Garantiju nodrošina “Merks”

Apņemoties nodrošināt garantiju, mēs atbildam gan par paveikto darbu, gan par izmantoto materiālu kvalitāti. Tādējādi “Merks” realizētajos projektos jebkuru garantijas problēmu risinām mēs. Jums tas nozīmē sirdsmieru, jo mūsu mērķis ir nodrošināt Jums tādu mājokli, lai garantijas remonta situācijas nerastos.

 

 

“Merks” — kvalitātes garantija

Vai šis projekts Jūs ir ieintriģējis?

Piesakieties jaunumu saņemšanai pa e-pastu. Mēs Jūs informēsim par rezervēšanas sākumu, iespēju apskatīt dzīvokļu plānojumus un citiem jaunumiem!