Dzīvokļi | Merks Viesturdārzs

Dzīvokļi

Šeit, kādā no “Merks Viesturdārzs” dzīvokļiem, sāksies pilnīgi jauna dzīves kvalitāte. Katrs un visi dzīvokļi neatkarīgi no to lieluma ir mūsdienīgi un ergonomiski izplānoti, lai Jūs varētu baudīt katru mirkli savā jaunajā mājoklī.

 

Dzīvokļi

Vairāk nekā 1000 apmierinātu ģimeņu

Vairāk nekā 1000 apmierinātu ģimeņu jau dzīvo “Merks” plānotos un būvētos dzīvokļos. Ko šīs ģimenes vērtē visaugstāk? Investīciju, kuras vērtība ir augusi. Mājokli, kas palīdzējis celt viņu dzīves kvalitāti. Šajos dzīvokļos esam padomājuši par katru niansi. Jums tikai atliek izvēlēties savām prasībām un nākotnes mērķiem atbilstošāko.

 

“Viens no galvenajiem faktoriem, kādēļ cilvēki izvēlas “Merks” realizētos jaunos projektus ir mūsu vēlme un spēja likt projekta centrā tā nākamos iedzīvotājus. Tas nozīmē – augstu būvdarbu un būvmateriālu kvalitāti, mūsdienīgus plānojumus, sakoptu vidi ap ēku un augstu nākotnes potenciālu.”

 

Dace Tumšā, “Merks ”nekustamo īpašumu tirdzniecības vadītāja

Dzīvokļu platība

Jaunajā projektā “Merks Viesturdārzs” ir pieejami dažādas platības dzīvokļi, sākot no studijām 36 m2 platībā līdz pat četristabu un divstāvu dzīvokļiem 123 m2 platībā.

 

Dzīvokļu raksturojums

Dzīvokļi būs pieejami ar pilnu, kvalitatīvu iekšējo apdari. Līdz ar to Jums nebūs jānodarbojas ar remontdarbiem. Jums atliks patīkamais dzīvokļa iekārtošanas process, kad varēsiet tam piešķirt savu raksturu un stilu.

 

Jums noteikti patiks sajūta, ko sniegs 2,78 m griestu augstums, kā arī balkons vai terase, kas ir plānota katram dzīvoklim. Turklāt vairākos dzīvokļos būs palīgtelpas — saimniecības telpas Jūsu sporta ekipējumam, hobija lietām.

 

Katrā dzīvoklī ir decentralizēta ventilācijas sistēma ar sienā iebūvētām iekārtām, bet augšējo stāvu dzīvokļiem būs atsevišķi gaisa kondicionieri. Tādējādi Jūs varēsiet baudīt dzīvi veselīgā vidē ar svaigu gaisu. Apkuri nodrošinās “Rīgas siltums”. Dzīvokļos būs grīdā iebūvēti konvektori. Tie atbilst augstākajām A līmeņa energoefektivitātes prasībām.

 

Koplietošanas telpas

Pirmā stāva līmenī ir izvietotas ieejas kāpņu telpās, slēdzama ratiņu un riteņu koplietošanas telpa katrai kāpņu telpai, atkritumu telpas un tehniskās telpas. Tādējādi daļu no savām mantām, piemēram, bērnu ratiņus vai velosipēdu, Jums vairs nevajadzēs glabāt dzīvoklī. Jūs varēsiet atbrīvot vairāk vietas iedvesmai un augstākai dzīves kvalitātei.

 

Ēkās būs kvalitatīvi un droši lifti, kas ir īpaši svarīgi ģimenēm ar bērniem, senioriem un personām ar kustību traucējumiem. Personisko noliktavu pagrabstāvā būs iespējams iegādāties par papildu maksu.

 

Autostāvvietas

Pazemes stāvā būs pieejamas apsildāmas autostāvvietas, ko būs iespējams iegādāties par papildu maksu, tomēr auto varēs novietot arī par brīvu uz ielas pie ēkām. Turklāt šis projekts tiks izbūvēts tā, ka paredzēs vietu elektromobiļa uzlādes stacijas izveidei, ja nākotnē plānosiet iegādāties šādu transportlīdzekli.

 

Pagalms

Ēku pagalmā būs velonovietne, bērnu spēļu laukums, kā arī apzaļumots iekšpagalms ar atpūtas zonu. “Merks” projekti izceļas ar to, ka mēs izveidojam ne tikai ērtas mājvietas, bet arī vidi ap tām, domājot par bērniem, sportistiem, senioriem, vecākiem, pusaudžiem un viņu draugiem un radiem.

Vai šis projekts Jūs ir ieintriģējis?

Piesakieties jaunumu saņemšanai pa e-pastu. Mēs Jūs informēsim par rezervēšanas sākumu, iespēju apskatīt dzīvokļu plānojumus u. c.